21 грудня 2023
Модульні будинки стануть стандартом для всіх нових будинків
Модульні будинки можуть стати стандартом для всіх нових будинків у найближчому майбутньому і перші прототипи британської компанії nHouse - тому доказ!
Ці будинки з трьома спальнями і двома ванними кімнатами можна буде побудувати з нуля за три тижні, а точніше за 19 днів.
У високотехнологічних будинках у стандартній комплектації будуть встановлені посадочні майданчики для дронів, технологія розпізнавання облич для розблокування вхідних дверей, роботи-пилососи та інтерактивні дзеркальні екрани для ванної кімнати.
Його екологічні переваги включають водостоки для збору дощової води, сонячну покрівлю та акумуляторну батарею для автомобіля і будинку.
Очікується, що nHouse без землі коштуватиме 195 000 фунтів стерлінгів.
Відомо, що модульні будинки на 50 відсотків ефективніше зводити, ніж традиційні будинки з цегли та розчину, оскільки вони будуються на заводах із легких матеріалів і збираються на місці. Мільярди інвестицій уже фінансують сектор модульного житла в усьому світі.
"Ми перебуваємо на початку революції, - каже керівник відділу продажів nHouse Нік Фулфорд. - Так, зараз це нова концепція, яка потребує багато пояснень, як колись був мобільний телефон".
Перші ділянки для котеджного містечка nHouse вже визначено неподалік Вінчестера та Плімута. Очікується, що перші нові будинки будуть збудовані протягом наступного року.
Image description
Надішліть заявку зручним способом:
© 2023 Unitfab Inc.
Моделі будинків
+38 093 170 00 42
sales@unitfab.com