Модульна дев'ятиповерхівка у Швеції


Це будинок з дерева в дев'ять (!) поверхів. Для  шведських сімей його побудувало бюро cfmoller_architects за модульною технологією. При цьому верхні поверхи займають пентхауси.
В англомовному варіанті це звучить як "timber frame house". Архітектори кажуть, що заощадили велику кількість CO2 і залишили набагато менший карбоновий слід, ніж якби будували такий будинок з залізобетону.
Це можливо тому, що при видобутку і виробництві металу і бетону для традиційних залізобетонних конструкцій споживається значна кількість електроенергії і завдається шкода екології.


У скандинавських країн багата традиція будівництва з дерева, це продиктовано природою регіону - потрібні теплі будинки, які можна будувати при мінусових температурах на часто скелястому грунті. Дерево відповідає всім цим вимогам. Крім цього, це природний ресурс, що поновлюється і переробляється. Останнім часом тренд на будинки з дерева навіть вищий, ніж у середньовіччі. Wood is the new Black.

При цьому, модульна технологія дозволяє не зносити, а перемістити будинок, коли підійде до кінця термін експлуатації. Наприклад побудувати з нього кілька двоповерхових будинків і перемістити їх за місто, а на його місці побудувати вищій будинок, коли місто розростеться.

Больше - всегда в наших соцсетях: 

Заполните форму или напишите в удобный мессенжер





Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных

© 2020 Company Inc. 

Выставочный дом

Киев, Осокорки, ул. 136-а Садовая, д.106