Модульні будинки стануть стандартом для усіх нових будинків 


Модульні будинки можуть стати стандартом для усіх нових будинків в найближчому майбутньому і перші прототипи британської компанії nHouse доводять це!

Ці будинки з трьома спальнями і двома ванними кімнатами можна буде побудувати з нуля за три тижні, а точніше за 19 днів.

У високотехнологічних будинках в стандартній комплектації будуть встановлені посадочні майданчики для дронів, технологія розпізнавання обличчя для розблокування вхідних дверей, роботи-пилососи та інтерактивні дзеркальні екрани для ванної кімнати.
Його екологічні переваги включають водостоки для збору дощової води, сонячну покрівлю та акумуляторну батарею для автомобіля і будинка.


Очікується, що nHouse без землі буде коштувати 195 000 фунтів стерлінгів.
Відомо, що модульні будинки на 50 відсотків ефективніше будувати, ніж традиційні будинки з цегли, оскільки вони будуються на виробництві з легких матеріалів. Мільярди інвестицій вже фінансують сектор модульного житла в усьому світі.
«Ми знаходимося на початку революції, - говорить керівник відділу продажів nHouse Нік Фулфорд. - Так, зараз це нова концепція, яка вимагає багато пояснень, як колись, коли винайшли мобільний телефон».

Перші ділянки для котеджного містечка nHouse вже визначені недалеко від Вінчестера і Плімута. Очікується, що перші нові будинки будуть побудовані протягом наступного року.


Photo: @julia_kivela
Mirror House: @oodhouses

Більше - завжди у наших соцмережах: 

Заполните форму или напишите в удобный мессенжер

Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных

© 2020 Company Inc. 

Выставочный дом

Киев, Осокорки, ул. 136-а Садовая, д.106