Модульне будівництво: переваги і питання


Чому модульне будівництво - це сучасно і круто?
Для початку, розберемося, що це таке і чим відрізняється від "традиційного" будівництва.
Модульне будівництво - це процес будівництва у вигляді збірки елементів, що вироблені ПОЗА будівельним майданчиком.

У чому ж перевага модульного будівництва і чому ми в Unitfab цим займаємося?

1. Швидкість і ефективність. Проекти зазвичай завершуються на 30-50% швидше, ніж при традиційних методах будівництва. Будівництво в контрольованих умовах також мінімізує ризик погодних затримок і дозволяє виробляти модулі одночасно з підготовкою ділянки для будинку. ⠀


2. Доступність. Модульні методи будівництва вимагають менших витрат, ніж будівництво на місці. Покупці відповідно до свого бюджету можуть вибирати з декількох типів модулів.

3. Гнучкість - адаптивність модульних будівель означає, що покупці можуть вибирати з безлічі планувань і додавати додаткові прибудови або поверхи легше, ніж при звичайному будівництві. Будівництво поза майданчиком також відкриває більше можливостей для будівництва у віддалених і важкодоступних районах.


4. Контроль якості. Будівництво в контрольованих заводських умовах означає, що матеріали захищені від впливу деструктивних елементів, і всі матеріали надійно зберігаються, і проходять перевірку на кожному етапі.

5. Екологічність. Модульні будівельні процеси знижують екологічний вплив будівництва, виробляючи менше відходів, викликаючи менше перешкод на майданчику. Окрім того, повторно можуть використовуватися і перероблятися більше матеріалів.

Замовивши будинок від UNITFAB, ви зможете приїхати до нас на виробництво, побачити своїми очима процес його виготовлення та задати будь-які питання.


Більше - завжди у наших соцмережах:

Заполните форму или напишите в удобный мессенжер

Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных

© 2020 Company Inc. 

Выставочный дом

Киев, Осокорки, ул. 136-а Садовая, д.106