Hüga House, який готовий до найрізноманітніших погодних умов

Сьогодні під прицілом нашої уваги модульний будинок Hüga House з залізобетонним каркасом, який готовий до найрізноманітніших погодних умов.
Будинок Hüga House, створений аргентинською компанією Grandio з утилітарним зовнішнім виглядом, який контрастує з його скандинавським інтер'єром, був спеціально розроблений, щоб протистояти різним кліматичним умовам американського материка: від снігового Квебека до схильної до ураганів Флориди.


Багатопрофільна фірма керується двома парами архітекторів та інженерів, а також декількома професорами університетів.
Назва проекту, Hüga, відсилає до джерела натхнення: датської філософії Hygge. Команда Grandio прагнула поєднати затишний і залитий сонцем інтер'єр з міцною оболонкою, яку можна переміщати, не боючись сильного вітру, снігу або інших катакалізмов.


Дана модель має площу близько 485 квадратних футів (близько 45 м2), з вітальнею відкритого планування і окремою спальнею. Будинок також вміщує в себе повністю обладнану ванну кімнату і затишну спальну зону на антресолі.

Як і наша компанія, аргентинська Grandio почала отримувати величезну кількість запитів на будівництво з початком пандемії COVID-19.


Ми в Unitfab також пропонуємо будинки невеликих розмірів (до 50 м2), які можуть стати початком вашого заміського життя.


Для більш детальної інформації телефонуйте: +380931700042


Більше - завжди у наших соцмережах

Заполните форму или напишите в удобный мессенжер

Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных

© 2020 Company Inc. 

Выставочный дом

Киев, Осокорки, ул. 136-а Садовая, д.106