Що таке колівінг і чому це круто?

Найпростіше визначення - це група людей, зазвичай ніяк між собою не пов'язаних, які живуть в одному місці. Зберіть декілька людей в одній квартирі - і у вас будуть сусіди. Зберіть кілька людей в одному приміщенні - у вас вийде гуртожиток.

Колівінг - це щось зупевна інше. Це своєрідний "інкубатор", де молоді, творчі і розумні люди живуть і взаємодіють. Завдяки тому, що часто будинок і офіс знаходяться в одному місці, а навколо багато однодумців, можна "з головою" піти в проект і дуже швидко прогресувати.

З Unitfab ви можете:

  • Побудувати колівінг на своїй території.
    Швидкість забудови з житлових модулів в 3-5 разів швидша, ніж при традиційному будівництві. Ви заздалегідь знаєте вартість і можете планувати бізнес. Модулі можна додавати поетапно. Мінімальна площа - 10 соток.
  • Надати нам територію на партнерських умовах. У вас є ділянка землі в хорошому місці. Ми будуємо колівінг і керуємо ним. Ви отримуєте пасивний дохід від оренди. Київ або Карпати від 10 соток.
  • Придбати модулі для свого проекту. Ви купуєте житлові модулі і займаєтеся девелопментом проекту. Швидкість будівництва в 3-7 разів швидша в порівнянні з традиційними технологіями. 95% витрат фіксовані на самому початку. Немає ризику недобудови, можна добудовувати поступово. Триповерховий готель на 20 номерів можна побудувати за 6-9 місяців.
  • Інвестувати в колівінг на нашій території. Ми будуємо колівінг і керуємо ним. Ви купуєте один або кілька конкретних номерів і отримуєте пасивний дохід. Час від початку будівництва до запуску від 6 місяців, термін окупності від 6 років. м. Київ

    Цікаво? Напиши нам!

Більше - завжди у наших соцмережах:

Заполните форму или напишите в удобный мессенжер

Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных

© 2020 Company Inc. 

Выставочный дом

Киев, Осокорки, ул. 136-а Садовая, д.106