Бум на колівінги у Китаї


Згідно з прогнозом ООН, до 2030 на нашій планеті буде 43 мегаполісів, що класифікуються як міста з населенням більше 10 мільйонів людей. А до середини століття 70% населення планети буде урбанізовано.
Звичайно ж, за цих умов концепція спільного проживання (ко-лівінг) представляється як стратегічний інструмент для боротьби з нестачею доступного житла в мегаполісах і для надання трудящим-мілленіалам досвіду спільної роботи, особливо в таких містах як Пекін, Шанхай і Гуанчжоу в Китаї, де житлова криза є особливо серйозною.
 

Мі Сяо - архітектор з Гуанчжоу, який, як і багато інших представників покоління мілленіалов в Китаї, любить проводити час зі своїми друзями. Це - група молодих людей з широкими інтересами і без чіткого поділу між роботою і життям. Мі Сяо відремонтував склад старої кондитерської фабрики, побудованої в 50-х роках і назвав свій проект "Спільнота без кордонів". Грунтуючись на життєвих звичках кожного, він спроектував шість приміщень різного розміру: від студії до загальної зони для розваг. У цій будівлі немає жодної окремої кімнати. Рух спонукає людей як нагорі, так і внизу виходити на вулицю для спілкування, таким чином створюється все більше спільного простору.


Крім вулиць є багато спільних зон: наприклад, внутрішній дворик призначений для людей, які можуть прийти і приготувати барбекю або влаштувати нічну вечірку з кіно.

«Спільне проживання не може вирішити проблему високої вартості житла, проте, ми сподіваємося дати цим молодим людям почуття належності до міст, що швидко змінюються», - так характеризують свої проекти молоді архітектори з Китаю.

Команда UnitFab вже розпочала реалізацію проекту апарт-готелю в Славутичі. Пропонуємо цікаві варіанти для пасивного доходу і насправді вигідних вкладень.


Більше - завжди у наших соцмережах: 

Заполните форму или напишите в удобный мессенжер

Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных

© 2020 Company Inc. 

Выставочный дом

Киев, Осокорки, ул. 136-а Садовая, д.106