В США друкують 3D будинки

Ще не звикли до нових технологій будівництва і вірите тільки "надійним" будинкам з цегли?
А в США вже ... друкують 3D будинки!


Модульні будинки, виготовлені за технологією широкоформатного 3D друку, викликали справжній бум на ринку будівництва в 2020 році.
Амбасадор, каліфорнійський стартап Mighty Buildings був заснований в 2017:
«Ми помітили, що при будівництві будинків в США використовувалися в основному ті ж технології і процеси, як і протягом минулих десятиліть, а в деяких випадках і століть», - каже Сем Рубен, головний спеціаліст з розвитку і один з чотирьох співзасновників компанії. Він додає, що традиційні методи будівництва будинку «матеріально марнотратні і неенергоеффектівни».

«Наші модульні блоки поставляються повністю готовими, з усім необхідним для в'їзду, включаючи пральну / сушильну машину, холодильник, посудомийну машину і т.д.», - говорить Рубен. Залежно від моделі, установка зазвичай займає усього день або два, при цьому додаткова збірка на місці зазвичай завершується протягом тижня, в порівнянні з багатомісячних процесом будівництва будинку з використанням традиційних методів.

Ціни на будинки Mighty Building під ключ варіюються від 183 750 доларів за модель Mighty Studio площею 350 квадратних футів до 409 500 доларів за модель Mighty Cinco площею 1440 квадратних футів з трьома спальнями і двома ванними кімнатами.


Більше - завжди у наших соцмережах:

Заполните форму или напишите в удобный мессенжер

Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных

© 2020 Company Inc. 

Выставочный дом

Киев, Осокорки, ул. 136-а Садовая, д.106